אוקטובר מביא עמו לא רק את חגי חודש תשרי אלא גם רענון לרשימת המשחקים המוצעים להורדה בחינם לשחקני הקונסולות המנויים ל-PlayStation Plus או Xbox Live Gold וכן גם לשחקני המחשב האישי.

לכבוד החשיפה של תאריך היציאה של הכותר The Last Of Us Part II, מעניקים בסוני (Sony) באוקטובר למנויי ה-PlayStation Plus את The Last Of Us: Remastered.

מדובר במשחק פעולה/הרפתקה אשר הושק לראשונה עבור PlayStation 3 וזכה לשבחים וביקורות חיוביות במיוחד עם ציון ממוצע של 95 באתר Metacritic. גרסת ה-Remastered כוללת שיפורים גרפיים, תמיכה ב-PlayStation 4 Pro וכן את ההרחבה העצמאית Left Behind.

אל אלה מצטרף גם המשחק MLB The Show '19 אשר יהיה זמין בחינם החל מיום רביעי.

שחקני קונסולת ה-Xbox One יוכלו למלא את הזמן הפנוי בחגים עם המשחקים: Tembo the Badass Elephant משחק פלטפורמה שיהיה זמין להורדה במשך כל החודש ו-Friday the 13th: The Game שיהיה זמין להורדה מה-16 באוקטובר ועד ה-15 בנובמבר.

כחלק מתוכנית התאימות לאחור המאפשרת לשחק במשחקים המיועדים לקונסולת Xbox 360 יהיו זמינים להורדה הכותרים: Bolt אשר יהיה זמין להורדה מה-1 ועד ה-15 באוקטובר אותו יחליף Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge שיהיה זמין להורדה עד ה-31 באוקטובר.

שחקני המחשב האישי יכולים להוריד מ-Epic Games Store את המשחקים Everything וכן משחק היריות מגוף ראשון Metro: 2033 Redux אשר זמינים להורדה בחינם כבר עתה.

קרא עוד:  טטריס שוב חוזר, והפעם בגרסה קלאסית
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.