תחילת חודש יולי מסמלת לא רק את פתיחת חופשת הקיץ, אלא גם את הזמן לרענון רשימת המשחקים החינמיים לבעלי הקונסולות המנויים על השירות ה-PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold ושחקני המחשב האישי.

החודש נראה כי הכותר הבולט ביותר מבין הרשימות לבעלי ה-PlayStation הוא המשחק PES 2019: Pro Evolution Soccer, משחק הכדורגל הפופולרי מבית קונאמי (konami), המהווה תחרות ל-FIFA 19 של אלקטרוניקס ארטס (EA). בעוד PES 2019 מותג מוכר, יחד איתו בסוני (Sony) מציעים כותר קטן יותר ומוכר פחות – Horizon Chase Turno – משחק מירוצים ארקיידי בעל מראה פוליגוני המרגיש כמו ההמשך הרוחני של Outrun הקלאסי.

משחקים יהיו זמינים להורדה בחינם החל מה-2 יולי (יום שלישי) לבעלי קונסולת ה-PlayStation 4 המנויים לשירות ה-PlayStation Plus.

https://www.youtube.com/watch?v=seloXfCtxg4

בעלי קונסולת ה-Xbox One המנויים לשירות Xbox Live Gold יכלו להוריד במשך כל החודש את הכותר Inside, משחק פלטפורמה דו-מימדי מהיוצרים של Limbo שניחן במראה אפל ומשלב בין פאזלים לפלטפורמה. משחק נוסף שמגיעה כחלק מתוכנית התאימות לאחר הוא Castlevania: Symphony of the Night שיצא לראשונה ב-1997 והותאם לקונסולת ה-Xbox 360 ומהווה את אחד ממשחקי ה'מטרוווניה' קלאסיים המשלב בין פעולה, פלטפורמה הרפתקה.

יחיד עם אלו יהיו זמינים להורדה גם Big Crown Shodown, משחק מסיבה לעד ארבעה שחקנים שיהיה זמין להורדה מה-16 ביולי ועד ה-15 באוגוסט ו-Meet The Robinsons, שיהיה זמין להורדה מה-16 ועד ה-31 ביולי

קרא עוד:  להיט: Call Of Duty: Mobile הורד מעל ל-35 מיליון פעמים

בעלי המחשב האישי יוכלו להוריד מה-Epic Games Store את כותר האינדי Last Day of June המווה סיפור אינטרקטיבי. זה יהיה זמין להורדה גם לאחר היום האחרון של יוני ולמעשה עד ה-4 ביולי כאשר אותו יחליף משחק המסיבה Overcocked, בו עד ארבעה שחקנים נאלצים לשתף פעולה ולנהל מטבח יחדיו. זה יהיה זמין להורדה כאמור מה-4 ועד ה-11 ביולי.