מסתמן כי במיקרוסופט (Microsoft) מתכוונים להציע לשחקני קונסולת ה-Xbox One את שני השירותים המקוונים של החברה Xbox Live Gold ו-Game Pass לכדי מנוי בתשלום חודשי אחד בשם 'Xbox Gold Ultimate'.

אם יש אמת בדיווח, הדבר מגיע בתזמון מושלם עם ההכרזה המשוערת על קונסולת ה-Xbox One נטולת כונן הדיסקים עליה צפוייה להכריז מיקרוסופט במאי. מנוי שכזה עתיד ולאחד את השירותים המקוונים הזמינים לקונסולת המשחק של מיקרוסופט: Xbox Live Gold המאפשר לשחק באופן מקוון ו-Xbox Game Pass המקנה גישה לספרייה מקוונת של משחקים הניתנים להורדה לקונסולה. כיום שני המנויים הללו נמכרים במחיר של 9.99 דולר בחודש כל אחד.

על פי הדיווח, המנוי המאוחד – Xbox Gold Ultimate – יוצע למכירה ב-14.99 דולר בחודש כך שזה יעניק הנחה של 5 דולר בהשוואה למנוי חודשי מתחדש. כרגע לא ידוע האם החברה תעניק הנחה נוספת לרוכשים של מנוי שנתי.

מנוי מאוחד שכזה מאפשר למשתמש ליהנות בגישה ללא הגבלה לשירותי הרשת והאונליין של החברה, לצד מגוון משחקים וספריית תוכן הכוללת מאות משחקים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.