שירות חדש של מיקרוסופט (Microsoft) מאפשר לבעלי קונסולת Xbox One להשכיר משחקים על בסיסי מנוי חודשי, ממש כמו מנוי לנטפליקס (Netflix). התוכנית החדשה הנקראת Xbox Game Pass. היא תאפשר למנויים להוריד מעל 100 משחקים שונים במחיר של 9.99 דולר בחודש.

התוכנית החדשה עליה הכריזה מיקרוסופט מוקדם יותר השנה, תספק לבעלי הקונסולה פתרון לגיוון של משחקים, גם ללא חובת חברות ב-Xbox Live Gold. במיקרוסופט מסבירים כי אלו משחקים במתכונתם המלאה – כלומר לא מדובר במשחקים בהזרמה מהרשת, אלא בהורדה מלאה שלהם אל הקונסולה. מלבד זאת, לא נדרש חיבור רציף לרשת, כך שניתן לשחק במצב לא מקוון.

בכותרים אפשר למצוא שמות מוכרים כמו Halo 5, טרילוגיית Bioshock ו-Gears of War, משחקים לכל המשפחה כמו LEGO Batman, NBA 2K16, Viva Pinata וגם משחקים לחובבי ירי כמו Mad Max, Resident Evil ועוד. בחברה מבטיחים לעדכן את קטלוג המשחקים כל הזמן, ומדגישים כי יש משחקים המתאימים לכולם, כך שמדובר בחסכון כספי רב לנוהגים לרכוש משחקים.

השירות יחל לפעול החל ב-1 ביוני, אבל מנויי Xbox Live Gold יכולים להתנסות ב-Xbox Game Pass כבר עכשיו בחינם למשך 14 יום.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.