חודש מרץ הגיע ואיתו גם רשימת המשחקים החינמיים הזמינים להורדה עבור מנויי התוכניות של PlayStation Plus ו-Xbox Live with Gold.

PlayStation Plus תעניק למנויים לשירות משחקים המיועדים רק לקונסולת ה-PlayStation 4, זאת לאחר שהודיעה החברה כי תפסיק להעניק משחקים לבעלי קונסולת ה-PlayStation 3 והקונסולה הניידת ה-PlayStation Vita.

המנויים ייהנו החודש מהכותרים Call Of Duty: Modern Warfare Remastered ו-The Witness. המשחק Call Of Duty: Modern Warfare Remastred, הוא הגרסה המחודשת למשחק היריות הצבאי מגוף ראשון, שיצא לראשונה ב-2007 והפך את הסדרה לתופעה הענקית שהיא כעת. הגרסה המחודשת כוללת שיפורים גרפיים רבים, לרבות תמיכה באבחנה של 4K בעת המשחק על גבי קונסולת ה-PlayStation 4 Pro.

בנוסף למשחק היריות התזזיתי, יהיה זמין להורדה כותר מהיר פחות – The Witness – משחק פאזלים מגוף ראשון, המתמקד בפתירת חידות וויזואליות. מדובר במשחק אינדי שמגיע מאותו מפתח של הכותר Braid המוערך.

בעלי קונסולת ה-Xbox One עדיין יהנו מארבעה משחקים מתחלפים, כאשר החודש יהיה זמין להורדה הכותר Adventure Time: Pirates of the Enchiridion – משחק תפקידים המבוסס על סדרת האנימציה Adventure Time, בכיכובם של פין וג׳ייק. זה היה זמין להורדה מה-1 לחודש ועד 31 במרץ.

החל מה-16 במרץ ועד ה-15 באפריל, יחליף אותו כותר היריות מגוף ראשון Plants vs. Zombies Garden Warfare 2.

כחלק מתוכנית התאימות לאחור יהיו זמינים להורדה הכותרים: Star Wars Republic Commando, משחק היריות מגוף ראשון מבוסס קבוצה המתרחש ביקום מלחמת הכוכבים. זה יצא לראשונה ב-2005 שהושק על לקונסולת ה-Xbox המקורית. אשר יהיה זמין להורדה החל המ-1 ועד ה-15 במרץ.

קרא עוד:  הדמו של FIFA 20 כבר זמין להורדה

החל מה-16 במרץ יחליף אותו הכותר Metal Gear Rising: Revengeance, משחק פעולה מגוף שלישי המיועד לקונסולת ה-Xbox 360. אשר יהיה זמין להורדה עד ה-31 במרץ.

גם שחקני המחשב האישי יכולים להנות ממשחקים בחינם, כאשר חנות ה-Epic Games Store ממשיכים להציע משחקים להורדה ללא תשלום כלל.

זה תציע החל מה-7 בחודש להורדה את המשחק Slime Rancher. זה יחליף את הכותר Thimbleweed Park, אשר מהגיע מאחד היוצרים המקוריים של Maniac Mension הקלאסי ואף מצליח לשמור על אותו הומור ומראה קלאסי. הוא מוצע להורדה בחינם כעת.