לארי הארב (Larry Hryb) ידוע יותר בכינויו "מייג'ור נלסון", הוא מנהל תוכנית של רשת המשחקים אקסבוקס-לייב ומשמש גם כדובר הרשמי של החברה לעינייני אקסבוקס, הכריז בבלוג שלו על מהדורה מוגבלת של בקרי-משחק בצבעי כרום.

בקר המשחק של קונסלת האקסבוקס 360 הוא פשוט נפלא, אך ישנה תלונה אחת נפוצה אזר חוזרת בקרב משתמשי אקסבוקס רבים והיא שלוח מקשי החיצים (D-Pad) לא מדוייק מספיק והדבר מספק רגעים מתסכלים, במיוחד במשחקי מכות או ספורט אשר שדורשים דיוק ברצף הלחיצות על מנת לבצע מהלכים מיוחדים שונים. בשנה שעברה על-מנת להתגבר על בעיה זו השיקה החברה שלט חדש הכולל לוח-חיצים מסתובב שבעצם על-ידי סיבוב שלו מוגבהים ארבעת מקשי החיצים ומספקים דיוק רב יותר. בקר המשחק נמכר אז במהדורה מוגבלת ונראה שהמכירות שלו עשו חיל ובחברה משיקים את הבקר מחדש אך בצבעי כרום מבריקים ומגניבים: אדום, כחול וכסף.

כפי שניתן לראות מהתמונות השלטים נראים נפלא, אם כי המחיר ההתחלתי שלהם מעט גבוהה – הם יוצאו למכירה בארה"ב באמצע מאי במחיר של 54.99 דולר, שהם כ-220 שקלים. כמעט כפול מהמחיר הממוצע של בקר-משחק רגיל של אקסבוקס שמתומחר בבמוצע באמזון ב-36.99 דולר, שהם כ-140 שקלים, אך לא תהיה בעיה למצוא גיימרים שיהיו מוכנים לשלם מעט יותר עבור יופי ודיוק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.