מיקרוסופט מוסיפה הערב שני אביזרים חדשים לקונסולת ה-Xbox 360 ומרחיבה את ההיצע עם אוזנייה אלחוטית ושלט רחוק לשימוש כמדיה פלייר.

האוזנייה נראית כאוזניית Bluetooth לכל דבר והיא אכן כך. מדובר באוזנייה בעלת מצב כפול – האחד ל-Xbox 360 והשני הוא כאוזנייה המתחברת בחיבור Bluetooth לכל מכשיר תומך ומשנה צבעים בהתאם למצב השימוש. האוזנייה מאפשרת משחק עם הקונסולה למי שמעוניין לשמור על השקט ולא להיות תלוי בחוטים ומגיע עם דונגל USB המתחבר לקונסולה ונטענת בחיבור microUSB לעד 300 שעות המתנה.

המוצר השני הוא שלט אלחוטי המיועד בעיקר למשתמשים המעוניינים להפוך את הקונסולה שלהם לנגן מולטימדיה ומאפשר להם לשלוט בצורה קלה ופשוטה דרך תפריטי הקונסולה וכן אפליקציות מדיה נוספות (Netflix, Zune, Sky) למי שהתקין אותם. לשלט כפתורי השליטה הצבעוניים A, B, X המוכרים וכן כפתורי שליטה בעוצמת השמע והניגון וכפתורי מספרים זאת על מנת לשלוט בשירותי הערוצים הדיגיטליים בארה”ב (ESPN, Hulu). השלט פועל על 2 סוללות ויגיע בחודש נובמבר הקרוב במחיר $19.90, בעוד שהאוזנייה תימכר במחיר של $59.90 ותגיע יחד עם השלט.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.