שאומי (Xiaomi) תכריז ביום שישי הקרוב, ה-29 באוגוסט, על Redmi Note 8 יחד עם Redmi Note 8 Pro. החברה כבר דאגה לשחרר כמה טיזרים שמתמקדים בתאריך ההשקה, ועכשיו ככל שהמועד מתקרב והולך, היא מתחילה לשחרר טיזרים שמתמקדים בתכונות.

בטיזרים החדשים שחשפה אודות Redmi Note 8 היא מגלה שהוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 665, שזו המערכת על שבב עליה מתבסס גם Mi A3 או לצורך העניין גם Mi C99e. בנוסף חשפה שאומי את העובדה ש-Redmi Note 8, וכנראה גם גרסת ה-Pro, יהיה מצויד מאחור בארבע מצלמות שהראשית ביניהן היא בגודל של 48 מגה-פיקסל. במקרה של גרסת ה-Pro החיישן הראשי אמור להיות בגודל של 64 מגה-פיקסל, ואם לא יהיו הפתעות, מדובר בחיישן של סמסונג (Samsung).

כמו בכל מערך בעל שלוש מצלמות ומעלה, המצלמה המשנית מציעה עדשה רחבת זווית והמצלמה השלישית היא לצורך זיהוי עומק התמונה. במקרה של ה-Redmi Note 8 יש כאמור גם מצלמה רביעית והיא מיועדת לביצוע צילומי מקרו טובים.

לפי טיזרים אחרים ברשת, גרסת ה-Pro תהיה מבוססת על המערכת על שבב Helio G90T שהיא המערכת על שבב החדשה ביותר שמציעה מדיה-טק (MediaTek) שאמורה להיות חזקה במיוחד עבור מכשירי שוק ביניים. הטיזרים גם מציגים חיישני טביעת אצבע מאחור, כך שהמסכים של שני המכשירים יהיו כנראה מסכי IPS, וכן מוזכרות סוללות 4,500 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 18 וואט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.