משחקים עם חבר בפלייסטיישן? מה דעתכם על לשחק יחד באותו הבקר? 3 סטודנטים מלונדון הציגו בתחנת הרכבת של Liverpool שבה מתקיימת התחרות השנתית לשבירת שיאי גינס בתחום הגיימינג, את בקר המשחק הגדול בעולם. במשקל של 120 ק”ג ובאורך של 3.6 מטרים, בקר המשחק המעוצב בדיוק כמו זה של נינטנדו ואף מתפקד כמותו ופועל כמו הבקר המקורי בדיוק רק להבדיל הוא גדול פי 30 ודורש שני אנשים להפעילו.

סופר מריו, סטריט פייטר, טטריס ועוד משחקים נוסטלגיים של קונסולת הנינטנדו אפשר לשחק על הבקר הענקי אשר לקח לסטודנטים כחמישה חודשים לפתח ועוד $6,000 מהכיס.

כדי לשחק, שחקן אחד מפעיל את כפתורי התנועה והשחקן השני לוחץ על כפתורי הפקודה A ו-B כאשר הם מסוגלים לפעול בעומס למקרה שירצו לעמוד עליהם ולשחק ובמקרה שתרצו גם לנצח, דרוש קואורדינציה טובה ושיתוף פעולה בין השחקנים כדי להצליח.

הבקר הענק גם זיכה את הסטודנטים בתואר “שיא גינס” שבאו לראות במחזה הנדיר מקרוב וגם לצפות בתחרויות המשחקים שנערכים במקום. למרות שזה נראה לנו ממש מגניב לשחק שני שחקנים יחדיו, לא היינו צופים שהוא יוצע למכירה מתישהו בזמן הקרוב.

וידאו: הבקר הענק בפעולה

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.