לפי כל ההערכות, עובדת גוגל (Google) על גרסה חדשה של המשקפיים החכמים שלה. כפי שדיווחנו לכם בשנה שעברה, אלו ייקראו Google Glass Enterpris Edition והם יהיו מיועדים בעיקר לשוק העסקי. למרות שאין עדיין אישור רשמי מצד החברה לדברים אלה, מכירה פומבית חדשה ומסתורית באתר איביי (eBay) מציעה לרכוש את הדגם החדש תמורת 1,800 דולר.

למרות שהמוצר נראה כמו ה-Google Glass הישנים, שהחלו להימכר כבר ב-2013, המוכר מצרף תמונות חדשות המוכיחות כי מדובר בגרסה חדשה שמיועדת כאמור, בעיקר לשוק העסקי. בין ההבדלים הבולטים שניכרים מהתמונות אפשר להבחין בצירים מתקפלים, שקעי הטענה ייחודיים שמחליפים את חיבור ה-microUSB מהדגם הקודם, וגם נורית LED שנדלקת כאשר המשקפיים במצב של צילום וידאו.

Working Google Glass Enterprise Edition turns up on eBay

כאמור, דיווחים קודמים טענו כי גרסת ה-Enterprise Edition מכילה מעבד אטום (Atom) חדש של אינטל (Intel), תמיכה ברשתות אלחוטיות של 5 ג'יגה-הרץ, חיי סוללה טובים יותר ועדשות רחבות יותר שמסוגלות להציג מידע רב יותר בהשוואה לדגם הקודם.
המכירה שייכת לחנות בשם A to Z Pawnbrokers מסן פרנסיסקו, שלא מציינת כיצד השיגה את המשקפיים אלא רק מתארת אותם כמעט משומשות אבל עובדות במצב טוב. ייתכן ומדובר באבטיפוס שדלף החוצה, ולכן סביר להניח שהגרסה הספציפית הזו לעולם לא תשוחרר לציבור הרחב. המעוניינים להתנסות בה מוזמנים להציע את המחיר שלהם בשלושת הימים הקרובים, עד שתסתיים המכירה.