משחק עם בקר ג'ויסטיק

זה התחיל כניסיון ליצור מכשיר ייעודי למשחקים שיוכל להתחרות בקונסולות הביתיות, אבל Wonder, חברת ההזנק האמריקאית, החליטה לעשות שינוי ולפתח את WonderOS – מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד (Android) השמה דגש על תחום המשחקים.

מערכת WonderOS נועדה ליצרניות חומרה, אשר יוכלו לספק פתרון זול של קונסולת משחק ביתית. בחברה לא מתכוונים ליצור עוד חנות ייעודית, אלא לרכז במקום אחד את מגוון המשחקים ממגוון פלטפורמות הזמינות. כך שזו תאפשר לשחק על גבי הטלפון לא רק במשחקים ניידים אלא גם במשחקי מחשב, קונסולה או משחקי רטרו. בהזרמה מקומית ומשירותי ענן כנראה כמו xCloud של מיקרוסופט (Microsoft) או Stadia של גוגל (Google).

WondoerOS

WonderOS תכלול גם מרכיב חברתי כשהיא תאפשר לשחק נגד חברים, לצפות מי מחובר ואפילו להציג לחברים או לעוקבים שידור חי של המשחק. המערכת והיכולות המוזכרות לעיל יוצעו בחינם, אך משתמשים יוכלו להירשם לתוכנית המנויים ולקבל הטבות נוספות כמו משחקים בחינם ויכולות מיוחדות. כרגע בחברה לא מסרו מי מיצרניות הגיעו להסכם עימה וטרם ניתן תאריך יעד להשקה.

WonderOS screenshots

למרות שבחברה נטשו את הראיון השאפתני להתחרות בקונסולות המשחק, עדיין הם מתכוונים להשיק חומרה בדמות של בקר שליטה ייעודי עם תופסן למכשיר הטלפון ועמדת עגינה אשר מאפשרת למכשיר להתחבר למסך חיצוני. אם כי גם לאלה אין מחיר או תאריך השקה.

Wonder GamePad and Dock
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.