כאשר אנו מחוץ לבית, אנחנו מציידים במגוון לא קטן של אביזרים הקשורים לטלפון החכם שברשותנו: החל מכבל טעינה, מטען חירום, דיסק און קי, קורא כרטיסים ועוד. כל אלו וודאי מכבידים לכם על התיק, שלא לדבר על הצורך לחפש ולאתר אותם בין הכיסים. בשביל זה יש פתרון חדש: הכירו את WonderCube.

מדובר בקובייה קטנה, בדיוק בגודל המתאים למחזיק מפתחות, אשר משמש מעין “אולר שוויצרי” הכל יכול לשימוש עם הטלפון החכם שלנו: החל מחיבור כבל טעינה למחשב, הטענת חירום, סנכרון, קורא microSD, פנס LED, חיבור ככונן פלאש למכשיר ואפילו רגלית קטנה.

WonderCube (2)

קוביית הפלא הזו זעירה להפליא (1 אינץ’) ומספקת 8 שימושים המועילים לרובנו במהלך היום. לקובייה חיבור המתאים לאייפון או לאנדרואיד, מקום להכניס סוללת 9V להטענת חירום, חריץ microSD המשמש גם ככונן נייד למחשב וגם וכונן לחיבור להעברת קבצים במכשיר (עד לנפח 64 ג’יגה-בייט) דרך USB OTG וגם אפשרות להעמדת הטלפון בזווית בעת צפייה בתכני וידאו.

ה-מגיעה ב-4 צבעים וגם דגם מתכתי עמיד יותר וכי בחודש שכבר נמצא קמפיין מימון ההמונים ברשת הם הצליחו לגייס כמעט פי 4 מהסכום המקורי אותו הם דרשו. המחיר ההתחלתי עומד על 49 דולר או 59 ו-69 דולר למעוניינים באנדל עם כרטיס זיכרון 16 או 32 גי’גה-בייט בהתאמה.

לעמוד הקמפיין ב-indiegogo.