המשחק הבא בסדרת Wolfenstein ('הטירה הנאצית') הוכרז עוד בשנה שעברה, ב-E3 2018. כעת הוא סוף סוף קיבל תאריך ההשקה הרשמי לצד טריילר עלילתי חדש.

Wolfenstein: Youngblood מציב את השחקן בזמנים מודרניים יותר של בפריז שנת 1980 ושם את השחקן בנעליהן של בנותיו התאומות של גיבור הסדרה היהודי, בי ג'יי בלאזקוביץ (B.J.Blazkowicz) – ג'ס (Jess) וסוף (Soph). אלה יהיו השחקניות המובילות עתה ומטרתן לחסל כמה שיותר נאצים ולמצוא את אביהן הנעדר. כאן גם התפנית, כי מדובר במשחק משותף (co-op) כך שכל שחקן יגלם את אחת התאומות, אך אם מעדיפים לשחק בו לבד – המחשב ייקח שליטה על אחת הדמויות.

לצד הטריילר המפתחת הודיעה על על הגרסאות המיוחדות שיהיו זמינות עבור Wolfenstein: Youngblood. חבילת ה-Deluxe תספק לשחקנים סקינים שונים שתאפשר להלביש את התאומות בחליפת סייבורג מטיטניום לצד הנשקים, הסכינים, הגרזנים ושאר הציוד שישתמשו בו לצייד. למזמינים במסגרת הזמנה המוקדמת יקבלו את ה-Legacy Pack, הכולל מספר חליפות שונות אותן לבש בי ג'יי במשך משחקי הסדרה, ביניהן החליפה שלבש במשחק הקודם, תלבושת ממלחמת העולם השנייה והסכין שהשתמש בה במשחק Old Blood.

Wolfenstein: Youngblood צפוי להגיע ב-26 ביולי לפלטפורמות ה-Playstation 4, Xbox One, למחשב האישי ול-Nintendo Switch.

פורסם לראשונה ב-Vgames