אחת ההכרזות הכי מעניינות של אלקטרוניק ארטס (Electronic Arts) לקראת תערוכת E3 2018 הייתה קשורה למותג הנצחי והאהוב שלה Command & Conquer. כשבע שנים לאחר המשחק האחרון בסדרה Command & Conquer 4: Tiberian Twilight הגיע למדפים, החברה הכריזה על החייאת המותג אבל הפעם הוא מגיע למובייל, למכשירי אנדרואיד ו-iOS כאחד, תחת השם Command & Conquer: Rivals.

למעשה תושבי צפון אמריקה, מארצות הברית וצפונה, כבר יכולים להירשם כדי לקחת חלק בתהליך הפרה-אלפא של Rivals בגרסת האנדרואיד שלו.

כפי שניתן לצפות, מדובר בסוג שלהתאמה לסגנון משחקי ההגנה על הטירה, אלא שכאן ההתמקדות תהיה יותר במשחקים של אחד על אחד – תקיפות והגנות על מבצרים/ערים עם הרבה מאוד יחידות שכבר הופיעו וכיכבו לאורך השנים במשחקי הסדרה.

השחקנים יוכלו לבחור האם לשחק בתפקיד ה-GDI – 'יוזמת ההגנה הגלובלית' או בלשון אחרת הכחולים, או כאחד מפלגי מורדי אחוות ה-NOD, כמובן עם כל ההתאמות הנדרשות והצפויות בכוחות ובהתנהגות.

מתי זה יקרה בפועל? עוד לא ממש אפשר לדעת, אבל אפשר לדלות כמה רמזים על המשחק מהסרטון הרשמי שלו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.