יחד עם ה־Galaxy Note 9 ושעון ה-Galaxy Watch, סמסונג הציגה גם את מטען האלחוטי כפול הראשון שלה, Wireless Charger Duo, אשר מיועד להטעין את הטלפון והשעון החכם במקביל.

כפי שהשמועות טענו, Wireless Charger Duo משלב זוג משטחי טעינה, אחד העומד בזוית ומיועדת לטלפונים חכמים, והשני שוכב ומיועד לשעונים חכמים, אם כי ביכולתו להטעין גם טלפון אחר בו־זמנית. המטען לא מחייב שימוש במוצרי סמסונג, אלא תומך בכל מכשיר בעל יכולת טעינה אלחוטית בתקן Qi, אף מכשירי האייפון (iPhone) האחרונים.

כל משטח טעינה בעל הספק של עד 7.5 וואט, כך ששני המשטחים תומכים בתקן הטעינה המהיר של סמסונג וכן כמעט כל ספקית טלפונים חכמים אחרת, ומסוגלים לספק יחדיו כ־15 וואט. בעוד שסמסונג כבר מוכרת מטען אלחוטי כפול לו שני משטחי טעינה, זהו המטען האלחוטי הכפול הראשון שמאפשר למשתמש לצפות בתכנים במכשיר בזמן טעינתו, מה שבאופן טבעי, נוח יותר.

המטען האלחוטי מיוצר מפלסטיק ומתחבר לשנאי דרך חיבור USB-C הנמצא בגבו. הוא מגיע עם שני מאווררים מובנים, אחד מתחת לכל משטח טעינה, וכן פתחי אוורור, שעוזרים לשמור על קרירותו. כמו־כן, חיווי בצורת נורה אדומה לצד כל משטח מראה מתי הוא פועל, והוא הופך לירוק כאשר מסתיימת הטעינה.

את Wireless Charger Duo ניתן לרכוש כעת רק דרך אתר החברה תמורת 120 דולרים (שהם כ־444 שקלים) והוא זמין בצבעים שחור ולבן.