סוף השנה האזרחית כבר נמצא ממש מעבר לפינה, ומעבר לכך שזו תקופה של סיכומים, זו כמובן גם תקופה של מבצעים. חנויות המשחקים המקוונות מצטרפות גם להן לחגיגת סוף השנה, ו-GOG אינה יוצאת דופן. החברה תציע עד ה-26 בדצמבר שורה ארוכה של מבצעים מתחלפים. בכל יום כמעט תוצע רשימה אחרת של משחקי PC בהנחות שמגיעות עד ל-90% ממחירם בחנות.

כך לדוגמה מוצע כעת The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition ב-19.99 דולרים במקום 49.99 דולרים, Baldur's Gate: Enhanced Edition מוצע ב-4.99 דולרים במקום 19.99 דולרים, ובאותו מחיר עם אותה הנחה אפשר לרכוש את Heroes of Might and Magic 5: Bundle. המשחק No Man's Sky מוצע ב-23.99 דולרים במקום 59.99 דולרים, והרשימה עוד ארוכה.

מעבר לכך יש עוד כמה מבצעים מסביב. מדי פעם החנות תציע משחקים בחינם להורדה. אם תהיו מאוד זריזים אולי תספיקו לתפוס את Grim Fandango – Remastaed Edition, אחד ממשחקי ההרפתקאות הגדולים בכל הזמנים, עם גרפיקה, הומור שחור ועלילה מקורית להפליא.

מעבר לכך ניתן לרכוש גם כוכבים, כשמחיר כל כוכב הוא 3 דולרים, כשכל כוכב הוא בעצם משחק אקראי שמקבלים מ-GOG ואינו נמצא כבר ברשימת המשחקים הורדתם או רכשתם ממנה. ויש עוד בונוס אחד: אם מבצעים רכישות ביותר מ-15 דולרים מקבלים את המשחק Hard West בחינם, ואם מגיעים ל-40 דולרים מקבלים גם את המשחק Master of Orion, אחד ממשחקי האסטרטגיה בחלל המפורסמים ביותר שהושק אי פעם.

קרא עוד:  אסוס מרעננת את קו מחשבי הגיימינג ASUS ROG לשנת 2019

את כל המבצעים אפשר לפגוש בדף הראשי של החנות, וכאמור, לאורך כל החודש כמעט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.