בשורה מפתיעה הגיע היום לאחר שנציגת טאצ’ גרופ הכריזה על הגעת סדרת מכשירי One לישראל, מתברר כי היא מתכוננת גם להשקת מכשירי Windows Phone 8 ראשונים בסוף השנה, כך מדווח אתר כלכליסט.

המכשירים שיגיעו, יתורגמו לעברית דרך תמיכה של מיקרוסופט בגרסה הבאה של מערכת ה-Windows Phone 8, והערכות הם שמיקרוסופט תכריז על השקת המערכת בארץ בחודשים הקרובים. יחד עם זאת נוקיה צפויה להשיק את מכשיר ה-Windows Phone שלה עם עברית באותה התקופה, כך שנוקיה לא תישאר לבד בתחום וצפויה לה תחרות מול HTC שלה מכשירים חזקים ומעניינים לא פחות.

חנות ה-Windows Marketplace של מיקרוסופט כבר נפתחה בישראל, כך מפתחים מהארץ יכולים להעלות אפליקציות ולמשתמשים זמינה האפשרות לרכוש אפליקציות שונות. אין עוד מידע מהם המכשירים שיגיעו על ידי היבואנית של HTC, והחברה כבר מזה זמן לא השיקה מכשיר WinPhone ובין המכשירים האחרונים היה ה–Titan עם מסך גדול (4.7 אינצ’) שהגיע עוד לפני מתקפת המסכים באנדרואיד.

הגרסה הבאה, צפויה לתמוך בחומרה חזקה יותר מאשר כיום כמו מעבדים מרובי ליבות, מצלמות משופרות, אפליקציות מתקדמות ועוד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.