בשקט יחסי, מיקרוסופט השיקה אמש את מכשירי ה-Windows Phone 8 בארה”ב. אמנם לא ראינו רבבות של אנשים ממתינים בתורים כמו בהשקות האייפון 5, אך גם מיקרוסופט יכולה לרשום הישג יחסי כשקבוצות אנשים ממתינות בכניסה לחנויות רשת AT&T.

ההשקה מלווה בקמפיין מצד מיקרוסופט שמפרסמת את כל שלושת היצרניות הנמכרים כבר החל מאתמול ב-AT&T, T Mobile ובקרוב גם ב-Verizon כשמחירם נע בין $99 ועד $199 למכשיר על בסיס חוזה. דווקא מפתיע הם המחירים ללא חוזה, כשמכשיר הלומיה 920 יימכר תמורת $449 והלומיה 820 יימכר תמורת $399. ה-Windows Phone 8X של HTC נמכר ללא חוזה ב-$449 לגרסת 8GB ו-$549 לגרסת ה-16GB.

גם בישראל
אצלנו דווקא לא נאלץ להמתין זמן רב, כשמכשיר ה-8X יושק בסלקום כבר בשבוע הבא, וה-Ativ S של סמסונג צפוי להגיע בהמשך החודש. סדרת מכשירי הלומיה של נוקיה תגיע אלינו קצת יותר מאוחר, וההשקה המתוכננת היא לקראת סוף השנה, תחילת השנה הבאה.

וידאו: מיקרוסופט מציגה את Windows phone 8

>> צפו בוידאו: כל מכשירי Windows Phone 8 בכנס של מיקרוסופט
>> מעדיפים אנדרואיד? צפו בנקסוס 4 בפעולה
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.