אם חשבנו שהקינקט הוא אחד הגאדג'טים הלוהטים, עכשיו הוא לוהט עוד יותר. הודות לחומרת ה-PC ששוחררה לאחרונה, המפתח ברד מוק הוסיף תמיכה של הקינקט ל-Windows Media Center, נגן המדיה סנטר הפופולרי על Windows 7 המאפשר למשתמשים לשלוט ולנווט בתפריטי הממשק באמצעות מחוות ופקודות קוליות. השליטה במדיה סנטר פועלת על שלל האפשרויות השונות, וכן גם בתוספות השונות ויישומים נוספים כמו Netflix, מקליט וידאו ועוד.

בוידאו שבהמשך תוכלו לראות את הקינקט בפעולה, כך “דחיפה” היא תחליף לאישור, הנפת היד כלפי מעלה או מטה לניווט בתפריט ומחיאת כף לחזרה. כל פקודה שכזו ניתנת לביצוע גם בהוראה קולית, כאשר ישנו ממשק המאפשר התאמה ושינוי הגדרות והפקודות השונות.

את היישום ניתן להוריד מאתר המפתח אבל לא לפני שתאלצו להיפרד מ-$6.99, סכום פעוט בהשוואה לזה שתראו כמו הדבר הכי מגניב בסלון.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.