בכנס Discovery של מיקרוסופט שהתרחש אמש ראינו את שלל מחשבי הטאבלטים החדשים וכן גם מכשירי Windows Phone 8. היה שם את מחשב ה-Surface החדש של מיקרוסופט הכולל מקלדת משולבת המכסה את המסך כנרתיק חיצוני, ה-ATIV Tab של סמסונג עם מסך ה-11.6 אינצ’ ועט החרט S Pen ויישומי S Note בדומה לטאבלטפון ה-Note, וכן וה-ASUS TAICHI, נייד בעל מסך מגע הכפול עם הקונספט הייחודי.

Microsoft Surface Pro
מחשב הטאבלט החדש תוצרת מיקרוסופט בגרסת הפרו העתידית להגיע לעולם עם המקלדת המגנטית. עדיין לא ידוע המפרט הסופי של הטאבלט ואם נתבסס על גרסת ה-Windows RT, אז הטאבלט יציע מסך מגע מסך 10.6 אינצ' IPS בעובי של 9.3 ומשקל 680 גרם. חיי הסוללה שהוא מספק הם עד 10 שעות ומכיל כניסה לכרטיס זיכרון microSD, יציאת USB ויציאת HDMI. הוא ירוץ על מעבד Atom או Core i של אינטל.

Samsung Ativ Tab
גרסת הפרו של הטאבלט מדגם Smart PC המבוסס על מעבדי אטום (Atom) ומציע על-פי היצרן זמן עבודה מרשים של עד 13.5 שעות. דגם ה-Pro, מבוסס על מעבד Core i5 ומציע זמן סוללה של 8 שעות שימוש וכולל מסך מגע ברזולוציית Full-HD בגודל 11.6-אינץ' בעל רמת בהירות של 400 ניט ומשולב עם עט ה-S Pen.

ASUS TAICHI
ה- ASUS TAICHI הוא מכשיר מעוצב המצויד בשני מסכים, בגודל 11.6" או 13.3", המשמש, כאשר הוא פתוח, כמחשב אולטרה נייד חזק, קל ודק במיוחד. בצדו האחורי של המכשיר נמצא מסך מגע מלא ועם סגירת המכשיר, המצויד במקלדת QWERTY מלאה, הוא הופך לטאבלט multi-touch. שני המסכים, החיצוני והפנימי, של ה- ASUS TAICHI מספקים גישה לחומרה זהה עם מעבדי Core i האחרונים.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium

Dell XPS 12 Touch Ultrabook
מחשב נייד המשלב דקיקות של אולטרה-בוק, מסך מגע עם Windows 8 ומצב טאבלט עם מסך מסתובב. הקונספט הייחודי של המחשב מאפשר שימוש משולב ומעבר בין המצבים בקלות. ה-XPS 12 בעל מסך מגע 12.5 אינצ' Full HD עם מעבד Core i5/i7 וזיכרון עד 8GB.