בעוד כחודשיים לערך, צפויה מיקרוסופט להשיק את הגרסה הסופית של מערכת ה-Windows 8. בעוד שגרסת הבטא האחרונה לא כללה את כל המאפיינים, הגרסה הסופית תשנה את המראה ובראשם ממשק ה-Aero Glass שהוחלף לטובת מראה יותר בסיסי כפי שהצהירה על כך בעבר. בינתיים, תמונות מהעיצוב החדש כבר דלפו לרשת ומציגות את השינויים הצפויים.

האתר Winunleaked הצליח לשים את ידו על צילומי מסך ראשונים שם ניתן לראות כי הממשק לא השתנה באופן קיצוני בהשוואה ל-Windows 7, אך נראים אלמנטים הקשורים יותר לממשק המטרו והעלמה של עיצובים הקשורים לממשק ה-Aero שהוצג ב-Windows Vista לראשונה. כך המסגרת סביב החלון אינה שקופה וניתנת להתאמה ושינוי הצבע, הוסרו ההשתקפויות השונות, הוסר המראה המובלט בסרגל הכלים, קצוות החלונות מחודדים, סרגל ה-Ribbon זכה לעיצוב מחדש ובו נוספו אפשרויות נוספות ועוד כמה דברים שוודאי עדיין לא נחשפו. כל זה מתווסף לממשק המטרו למכשירי המגע, הסרת כפתור ההתחל וסרגל כלים חדש בחלקו הימני של המסך המרכז את כל יישומי המחשב ועוד.

כל אלו ועוד, צפויים להגיע רק לגרסה הסופית, זאת כאשר מיקרוסופט תשיק את Windows 8 בחודש אוגוסט-ספטמבר כך שעד אז עוד דברים צפויים להשתנות. מה דעתכם על המראה החדש? שתפו אותנו בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.