חודש אחרי ההכרזה, מיקרוסופט מפרסמת את מחירי ה-Windows 8.1 הרשמיים. המערכת ההפעלה המשודרגת תהיה זמינה לכל המשתמשים החל מה-17 לאוקטובר. היא תכלול את כל החידושים והעדכונים שמיקרוסופט כבר הציגה, וזה כולל גם את חזרתו של כפתור ההתחל.

בעלי Windows 8 יוכלו לשדרג את המערכת בחינם לגרסה 8.1, ומי שמשדרג מגרסה קודמת או מעוניין לרכוש את הגרסה המלאה, יאלץ לשלם את המחיר המלא של $119.99 או $199.99 לגרסת ה-Pro.

הגרסה החדשה תאפשר שדרוג מ-Windows 7 בלבד, ואם אתם מתכננים לשדרג מ-Windows XP או Vista, תאלצו לגבות בעצמכם את המחשב שכן Windows 8.1 תדרוש לבצע התקנה נקייה, זאת בניגוד ל-Windows 8 שאפשרה לבצע שדרוג מ-Vista. יתרה מכך, במיקרוסופט אומרים כי מחשבים אלו יאלצו לרכוש DVD מלא במקום להוריד את הגרסה מאתר החברה, ואלו המשדרגים מ-Windows 7 יידרשו להתקין מחדש את ה-Office ולסדר מחדש את הגדרות האייקונים בשולחן העבודה.

מיקרוסופט גם מאפשרת שדרוג מגרסה רגילה ל-Pro בעלות של $99.99 וכן תוספת ל-Media Center ב-$9.99.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.