מערכת ההפעלה הניידת של מיקרוסופט (Microsoft) ה-Windows Mobile, נחלה אומנם כישלון מוחלט ונמחקה מהשוק, אולם לאותם משתמשים המתגעגעים לממשק חלונות במכשיר הנייד שלהם תהיה בקרוב אפשרות להגשים את החלום, ולגרום למכשיר האנדרואיד שברשותם להיראות כאילו הוא מבוסס למעשה על מערכת ההפעלה הפופולרית Windows 10.

מדובר למעשה בערכת עיצוב (Theme) המפותחת על ידי מעצב חובב שהעלה לרדיט (Reddit) הצצה ראשונה, וכבר זכה לתגובות נלהבות. בתמונה שהעלה ניתן לראות את מסך התחל (Start Menu) המפורסם, עם אייקונים להפעלת אפליקציות המותקנות במכשיר, כמו גם תצוגת מזג אוויר וקיצורי דרך מהירים להגדרות או אף לכיבוי המכשיר. ערכת העיצוב כוללת גם את שורת המשימות (Taskbar) לתצוגה של אפליקציות נוספות הרצות ברקע, וגם אייקונים בסגנון המוכר של מיקרוסופט על שולחן העבודה (Desktop).

כשתהיה מוכנה, ניתן יהיה להוריד ולהתקין את ערכת העיצוב דרך המשגר (Launcher) הפופולרי נובה (Nova Launcher), הניתן להורדה בחינם דרך חנות האפליקציות. את האייקונים ניתן להתקין בנפרד, אף הם כתוספת חינמית, ואפליקציה קיימת בשם KLWP היא המאפשרת חלק ניכר מהתכונות הנראות בתמונה, בהן התפריט המשוכלל שאיננו אלא למעשה "ווידג'ט" (Widget) המוצג ברקע מערכת ההפעלה.

יש כבר מספר פתרונות דומים הזמינים להורדה בחנות כמו Square Home ו-Win 10 Launcher, אולם נראה כי הוא הצליח להתעלות על כולם ברמת הדמיון למערכת של מיקרוסופט.