לאחר שהודיעה כי תעניק את מערכת ההפעלה החדשה, Windows 10, כשדרוג חינמי לבעלי מערכות ההפעלה Windows 7/8, הודיעה מיקרוסופט (Microsoft) באופן רשמי באמצעות חשבון הטוויטר שלה כי בכוונתה לחלק עותקים של מערכת ההפעלה הבאה למשתמשים שמשמשים כבודקי גרסאות הבטא של מערכת הפעלה והתקינו את גרסת ה-Preview.

משתמשים שעדיין לא עשו זאת, יכולים עדיין להצטרף לתוכנית ולהתקין את גרסת ה-Preview 10130 המופצת בימים בהנחה, כמובן, שברשותם חשבון מיקרוסופט פעיל. החברה, מצידה הבטיחה כי ביום שחרורה של הגרסה בחודש הבא, תשלח את העותק בחינם לחשבון המייל של המשתמש. למעשה הם כנראה יקבלו זאת לפני כולם, כי ברגע שגרסת ה-RTM תהיה מוכנה, היא תופץ לבוחנים.

במיקרוסופט טרחו לציין גם כי בעת השקת הגרסה הרשמית, כלומר, ב-29 ליולי, לא יצטרכו המשתמשים המריצים את גרסת ה-Preview להתקין את מערכת ההפעלה המלאה מחדש, אלא מיקרוספט תשלח להם את החלקים החסרים והדרושים למערכת. בכיר במיקרוסופט ציין כי בקרוב יערכו שינויים בכל הקשור לגרסאות הבטא, וכל המשתמשים שנשרשמו לתוכנית ה-Insider שלה יהיו מחוייבים להיות בעלי חשבון מיקרוסופט פעיל על מנת לקבל עדכונים עתידיים.

יש לציין שגם בעבר, בעת ההכנות להשקה של Windows 7 ו-8, העניקה מיקרוסופט עותק חינמי של מערכת ההפעלה לבוחני הבטא.