חודש ספטמבר הקרב ובא מסמן למעשה את התחממות השמועות בכל מה שקשור לגזרת האייפודים החדשים של אפל, ובדומה לשנה שעברה, גם הפעם אנו עוסקים במצלמה, כשהפעם מדובר בנגן ה-iPod Nano. מקור של אתר Apple.pro הדליף את הגרסה החדשה לטענתו לנגן המגע הזעיר. על פי התמונה שדלפה, הנגן ייקבל מצלמה בצידו האחורי ברזולוציה של 1.3 מגה פיקסל, כשעדיין לא ידוע האם היא תשמש רק לצילום וידאו או שאפל גם הוסיפה אפשרות לתמונות סטילס (לא היינו מהמרים על זה). מה שיכול לשלול את התמונה זה הצבע של הנגן, מה שלא אופייני לאפל להשתמשת בצבעים כאלו למכשירים שלה, וגם עדשת המצלמה נראית גדולה ולא ממש משתלבת בעיצוב הנגן.

שמועות נוספות מדברות כי לנגן החדש יתווסף גם תמיכה במשחקים ועל ידי שימוש בחיישני התנועה המשתמש יוכל לשחק למעשה ולהפעיל את הנגן וגם צוין כי הוא יקבל חיישני צעדים ומודד דפיקות לב כאביזרים נלווים.

כזכור, בשנה שעברה קיבלנו מצלמה לנגן האייפוד טאץ' לראשונה ולפני שנתיים קיבל האייפוד נאנו בגרסתו הקודמת (ללא מגע) מצלמה אחורית. אנחנו ממתינים לשמועות ודליפות נוספות ונדע עד כמה הדברים הללו נכונים. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.