כמה אתם מצלמים בסמארטפון שלכם? כנראה שלא מעט. זו הסיבה שהמוזיקאי will.i.am מלהקת Black Eyed Peas גילה את הפוטנציאל שבשוק והציג ליין של מוצרי צילום משלימים למכשיר האייפון.

גולת הכותרת של i.am+, החברה שבבעלות האמן היא foto.sosho, אביזר המתחבר למכשיר האייפון והופך אותו למצלמה חזקה במיוחד עם חיישן 14 מגה פיקסל, זאת במקום חיישן חלש יותר במכשיר כיום. המצלמה בעלת עדשות מתחלפות הכולל עדשת מאקרו רחבה, עדשת עין הדג ועדשת זום וישנם גם דגמים עם שילוב של מקלדת נשלפת. היא מגיעה עם אפליקציה לצילום ושיתוף התמונות ומותאמת למכשירי האייפון 4 ו-האייפון 5, כאשר הם מעוצבות בעיצוב רטרו מגניב.

“אני גאה להציג סוף סוף את ה-i.am+ foto.sosho, האפליקציה והצלמה בלונדון”, אמר האמן will.i.am במהלך האירוע, “המוצרים שלנו משלבים אופנה וטכנולוגיה, משנים את הדרך שבה אנו מסתכלים על הסמארטפון שלנו… ה-i.am+ foto,sosho יהפוך את הסמארטפון שלך למבריק”.

המחיר לא יהיה זול כלל, כאשר דגם ה-C.4 וה-V.4 המותאמים לאייפון 4 / 4S יימכרו ב-$320 ועד $480 כאשר יגיעו כבר בשבוע הבא, ואילו הדגמים עבור מכשיר האייפון 5 C.5/V.5 יגיעו רק בשנה הבאה במחירים דומים.

וידאו: will.i.am מציג את את i.am+ foto.sosho

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.