הזמר המצליח will.i.am מלהקת Black Eyed Peas מעוניין לקדם את יכולות הצילום בסמארטפון צעד אחד קדימה. המוזיקאי הודיע על השקת אביזר חדש ואפליקציה משולבת למכשיר האייפון שיתרחש ב-28 לנובמבר. האביזר יהפוך את מצלמת 8 מגה פיקסל של האייפון למצלמה 14 מגה פיקסל מתקדמת.

לפי מעט המידע שמסר, מדובר בכיסוי ייעודי שיותאם למכשירי ה-iPhone 4/4S ו-iPhone 5 ולו חיישן ועדשה עצמאית מהמכשיר ומתופעל באמצעות אפליקציה ייעודית. “יהיה לו חיישן משלו ופלאש טוב יותר”, אמר הזמר בראיון ל-The Telegraph. “אתה מחבר את האייפון שלך לעמדת העגינה שלנו וזה הופך את הסמארטפון לג’יניוס פון (genius-phone)”.

האביזר יכונה על שם הזמר – +i.am (איי אם פלוס) ויוצע עם יישום שיאפשר עריכה ושיתוף תמונות בקלות וכן יאפשר לצלם תמונות עם מיקוד טוב יותר בזכות חיישן גדול יותר. אביזר זה הוא אחד מתוך כמה אביזרים נוספים שהזמר מתכנן לחשוף בהמשך אשר יתמקדו בעיקר בתחום ובחווית הצילום.

>> האייפון 5 יגיע לישראל בחודש הבא, ומה המחיר?

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.