איך אתם אוהבים לשחק בטאבלט שלכם? הגיימינג טאבלט WikiPad אשר הוכרז אי שם בחודש ינואר בתערוכת CES, מגיע סוף סוף להזמנה מוקדמת. הטאבלט נראה אחד המבטיחים לחובבי הגיימינג כאשר הוא מציע בקרי שליטה מקצועיים למשחק בשילוב טאבלט מלא בגודל 10.1 אינצ’.

הטאבלט מציג מפרט עדכני הכולל בין היתר את מעבד מרובע הליבות Tegra 3 של Nvidia, זיכרון 1GB RAM, מסך IPS ברזולוצייה 720p ואחסון 16GB. משחקים באנדרואיד לא חסר כיום ויחס עם זאת הוא יתמוך במשחק PlayStation Mobile, כך שיחד עם הביצועים הגבוהים ובקרי השליטה, יש ל-WikiPad פוטנציאל להפוך לאהוב הגיימרים.

מחירו לא יהיה שונה מטאבלטים אחרים, כאשר הוא יחל להימכר ברשת חנויות Game Stop בארה”ב ב-31 לאוקטובר, וזמין כבר עכשיו בהזמנה מוקדמת במחיר של $499, אולם כאן מדובר בבקרי משחק הנשארים קבועים ולא כעמדת עגינה, כך שהוא מיועד רק למכורי המשחקים, וכאלטרנטיבה ל-Playstation PSP ואחרים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.