קונסולת ה'פלייסטיישן 3' (PlayStation 3) של סוני וה'ווי-יו' (Wii U) של נינטנדו זכו כל אחת לעדכון גרסה אשר מוסיף יכולות חדשות.

בגרסה 4.0 של מערכת ההפעלה של קונסולת ה'ווי-יו' נוספה היכולת להציג משחקי 'ווי' (Wii) על גבי המסך של בקר השליטה, כך שניתן לשחק בלהיטים של קונסולת הדור הקודם גם אם הטלוויזיה תפוסה. פתרון חביב ביותר למי שמתגעגע למשחקים הקודמים אך לצערנו על-מנת לשחק במשחקים לא ניתן להשתמש בבקר עצמו אלא להשתמש בבקר Wii Mote או Classic Gamepad נוסף. ייתכן כי בעתיד נינטנדו תשחרר עדכון נוסף אשר מאפשר להשתמש בבקר ה'ווי-יו' כ-Classic Gamepad. בנוסף, העדכון כולל אפשרות להציג קבצי PDF באמצעות הדפדפן, תמיכה במקלדת בחיבור USB ועוד. את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא בדף התמיכה של נינטנדו.

לעומת קונסולת ה'ווי-יו', הקונסולת ה'פלייסטיישן 3' של סוני מקבלת עדכון קטן יותר, שמספרו 4.50, אשר משפר את חווית השימוש גם למשתמשים אשר לא בעלי מנוי 'פלייסטיישן פלוס' (PlayStation Plus) המאפשר להם ליהנות מיכולות הורדה ועדכון אוטומטיות. מדובר באפשרות אשר מפעילה את הקונסולה כל יום בשעה שנקבע מראש, במידה וקיימים עדכונים כמו: תכנים שנקנו מחנות הרשת, עדכוני תוכנה לקונסולה או טלאים למשחקים קיימים – הקונסולה מורידה ומתקינה אותם באופן אוטומטי, כך שהמשתמש לא נאלץ בהפעלה הבאה של המשחק להמתין לעדכון והתקנה. בנוסף הוסיפו בסוני את האפשרות להעברת תכנים מקונסולת ה'פלייסטיישן' לקונסולת ה'ויטה' (PlayStation Vita) באמצעות חיבור הרשת האלחוטי. את רשימת השינויים המלאה ניתן למצוא בדף התמיכה של סוני.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.