יתכן שתרצו לרוץ לעדכן את מכשירי ה-HTC שלכם אחרי שתקראו את הכתבה הזאת : HTC הודתה כי גילתה פריצת אבטחה בחיבור המכשירים לרשתות wi-fi. חוקרי האבטחה קריס הסינג וברט ג'ורדן חשפו

את חור האבטחה אשר יכול להשתמש בהרשאה ACCESS_WIFI_STATE על מכשירכם, שבעצם בעזרת פקודה פשוטה ניתן לקבל נתונים אישיים ממכשיר ה-HTC כגון הודעות טקסט, נתוני מיקום, יומני מערכת ופרטי ספר כתובות.

החוקרים גילו את הפגם בספטמבר, ובחודשים האחרונים עבדו עם Google ו-HTC כדי לתקן את פריצת האבטחה. "HTC פיתחה פתרון לבעיית wi-fi אשר השפיעה על כמה מכשירים" כך נכתב באתר התמיכה שלה, "רוב המכשירים כבר קיבלו את העדכון שמתקן את חור האבטחה באמצעות עדכון של OTA ישירות למכשיר, אך ישנם כמה מכשירים שבשבילם צריך להוריד את העדכון באופן ידני, אנא חזרו לאתר בשבוע הבא לקבלת מידע נוסף לגבי תיקון זה, והורידו אותו מהאתר אם אתם צריכים לעדכן את המכשירים שלכם, במידה ולא עודכנו אוטומטית".

המכשירים החשופים
ארבעה מכשירים שמריצים את מערכת ההפעלה Froyo חשופים לפגיעה והם : My touch 4G, Droid Icredible, Thunder bolt 4G, ו-Desire HD. ארבעה מכשירים שמריצים את גרסת Gingerbread גם כןחשופים לפגיעה והם : Desire HD, Desire S, Sensation וה-Evo 3D. אנו ממליצים למכשירים שעוד לא קיבלו את העדכון להיכנס בשבוע הבא לאתר התמיכה של HTC ולהוריד את העדכון בצורה ידנית. (מקור)

קרא עוד:  המפרט המלא של סדרת OnePlus 8 הודלף: טעינה אלחוטית וחסינות למים

כתב: אלון קגן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.