הדלפה מכוונת או לא, אבל בכל מקרה האתר הסיני SmartPlay מדווח ואף מביא תמונות של פרסומות של Nubia Z18S בו חברת הבת של ZTE מחזירה לחיים את רעיון המסך האחורי. הסיבה: סוג של שיטה להבטיח מסך קדמי מלא ונקי בלי מגרעת, וגם בלי מצלמה קדמית, ובמקום להשתמש במנגנון שליפה, פשוט לצלם סלפי כשרוצים באמצעות המצלמות האחוריות שגם כך בדרך כלל מצוידות בחיישנים טובים יותר.

רעיון המסך האחורי כמובן אינו חדש. חברת ההזנק יוטה (Yota) הייתה הראשונה להציע מסך משני מאחורה על ידי שימוש בתצוגת דיו אלקטרוני, ומייזו (Meizu) התייחסה לרעיון בדרך מעט שונה עם מסך צבעוני ואיכותי קטן מאחור ב-Pro 7.

מה שנוביה מציעה, לפחות לפי הדיווח הזה, הוא מסך OLED כמעט מלא מאחור שיכול להציג כמעט כל תוכן, כולל כמובן לשמש כמסך המצלמה עבור צילומי סלפי. לפי התמונות אפשר לראות שניתן אפילו להציג את המסך הקדמי מאחור.

התצורה אמורה להיות של מכשיר צמרת וזה אומר התבססות על Snapdragon 845 יחד עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ולא פחות מ-256 גיגה-ביי זיכרון אחסון.

יש לציין שלמרות הדיווחים לא ברור אם מדובר בטלפון שאכן יגיע לקו הייצור או שמדובר בקונספט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.