שבוע בלבד לאחר שהושק בעולם, ה-iPhone 4 בגרסתו הלבנה יושק מחר בישראל. הזריזות של iDigital פלאפון בהחלט מפתיעה כאשר החל המכשיר להימכר בימים אלה ב-28 מדינות שונות, כשבמקור ישראל לא הייתה אחת מהם.

את המכשיר הלבן תוכלו להשיג ברשת פלאפון בשני נפחים 16GB ו-32GB כששאר המפרט נשאר ללא שינוי ומחירו יעמוד על 115 ש”ח בחודש עם זיכוי של 110 ש”ח למדברים מעל 249 ש”ח ולמעוניינים בגרסת 32GB ישלמו 125 ש”ח בחודש עם חיוב-זיכוי דומים.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון: "אנו מבינים כי מהירות היא שם המשחק בעולם האייפונים. בבדיקה שנערכה לפני מספר שבועות על ידי מכון המחקר Ookla  האמריקאי, באמצעות אתר Speedtest.net נקבע כי רשת High Speed GSM+ של פלאפון נמצאה כמהירה ביותר מבין 104 ספקיות סלולר בעולם, בגלישה על גבי ה – iPhone. אנו נמשיך לאפשר ללקוחותינו ליהנות מגלישה ברשת המהירה ולספק להם את החוויה הטובה ביותר".

עוד לא ברור מה לגבי שאחר מפעילות הסלולר האם ומתי הם ישיקו את הגרסה הלבנה, שבה כמובן לא תמצאו הבדלים בינה לבין הצבע השחור, למרות שדיווחים ברשת טוענים כי הוא עבה במעט (ממש במעט) מהגרסה השחורה, אך גם לכך אפל טוענת שהדברים אינם נכונים. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא בביקורת המעודכנת שביצענו לאחרונה למכשיר.

עדכון: גם סלקום מצטרפת לרשת פלאפון, וגם החל ממחר, יום שישי, היא תשיק את ה-iPhone 4 בלבן בגרסאות 16GB ו-32GB. אורנג' תצטרף גם כן למסיבה ביום שני הקרוב, כשכמו כל השאר, היא צפויה להשיק את 2 הגרסאות במקביל. בסלקום המחירים יישארו זהים לגרסה השחורה, כשבפלאפון הגרסה לבנה תעלה ב-5 שקל לחודש יותר. לא ידוע לנו עדיין על המחירים באורנג'. אנחנו עדיין מופתעים מההשקה המהירה ביותר בישראל.

קרא עוד:  רוכשים טלפון ביבוא מקביל? אלו הדברים שחשוב לבדוק

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.