יום לאחר ההשקה של LG G6 כבר ניתן להזמין את המכשיר במכירה מוקדמת, כשהוא אמור להגיע בפועל לחנויות כבר ב-27 לחודש – יום שני הקרוב. המכשיר זמין הרשתות החנויות וגם אצל המפעילות הסלולריות.

הרשת הזולה ביותר בה ניתן יהיה למצוא את G6, לפחות לזמן כתיבת שורות אלו, היא 'מחסני חשמל'. זו מציעה את המכשיר במחיר של 3,300 שקלים – כ-100 שקלים פחות מרוב החנויות האחרות. ההטבה שהרשת מציעה ללקוחות, וללא תוספת עלות, היא משקפי VR שמחירם, לפי הרשת, הוא 99 שקלים ומשלוח עד בית הלקוח ללא עלות נוספת. עם זאת, היא דורשת תשלום מקדמה על סך 300 שקלים כ-'דמי רצינות'.

סקירה: LG G6 – מסך רחב זה העידן החדש

'דינמיקה סלולר' תציע את G6 במחיר של 3,390 שקלים כאשר את ניתן יהיה לשלם ב-12 תשלומים שווים ללא ריבית או במזומן. הרשת גם תעניק את השעון LG Watch Style ששוויו מוערך ב-1,200 שקלים, אולם לא מסרה מהי הכמות של השעונים שהיא מתכוונת לחלק. את ההזמנה המוקדמת ניתן לבצע דרך אתר האינטרנט של הרשת או דרך החשבון שלה בפייסבוק (Facebook). גם במקרה הזה הרוכשים יקבלו את LG G6 לביתם ללא עלות נוספת.

ומה אצל המפעילות?

ב-'סלקום' המכשיר מוצע ב-3,390 שקלים בחלוקה של עד 12 תשלומים או במזומן. בנוסף, כך מסרו בחברה, 150 הרוכשים הראשוניים יקבלו את LG Watch Style ללא תוספת עלות. כמו כן, בדומה למחסני חשמל ודינמיקה סלולר, גם היא תשלח את המכשיר לביתם של הרוכשים סמוך למועד ההשקה ללא עלות נוספת. ניתן לבצע את ההזמנה המוקדמת באתר החברה.

קרא עוד:  תדליקו ת'אור: שאומי עובדת על טעינה באנרגיה סולארית

'פלאפון' לא נקבה במחיר שהיא דורשת עבור המכשיר, והוא יימסר יום לפני תחילת המכירה. עם זאת היא גם פתחה רישום להזמנות מוקדמות. היא תציע את השעון החכם במתנה ל-150 הרוכשים הראשונים. בנוסף, זו החברה היחידה שתעניק ללקוחותיה גם אחריות מורחבת של 5 שנים מיום רכישת המכשיר ותיקון שבר מסך ראשון בחינם.

'פרטנר' פתחה את ההרשמה המוקדמת עוד ביום ראשון. גם היא תציע  את המכשיר ב-3,379 שקל וכן תיקון שבר מסך בחינם, פעם אחת במהלך השנה הראשונה לרוכשים בחודש הראשון להשקה כמו את גם השעון החכם ל-1,000 הרוכשים הראשונים.

בפרטנר מדגישים כי בזכות תמיכת G6 ברשת דור 4.5 (LTE Advanced), שפריסתה החלה בחודשים האחרונים, לקוחות החברה יוכלו ליהנות מהטכנולוגיה. כמו כן, G6 תומך בטכנולוגיית WiFi Calling שהוטמעה ברשת פרטנר ובכך מאפשר ללקוחות להמשיך ולקיים שיחות גם במקומות בהם יש קשיי קליטה וזאת על גבי רשת אינטרנט אלחוטית עם מספר הסלולר הרגיל.