יש גאדג'טים שאנחנו רואים (וסביר שגם אתם) וחושבים "איך לא עשו את זה קודם?" ה-ResetPlug הוא מוצר כזה, שיותר מכל מאפיין (בצורה אירונית משהו) את הזמנים שאנו חיים בהם. אולי אפילו יותר ממקל הסלפי.

ה-ResetPlug הוא מוצר פשוט. וכמה פשוט – ככה גאוני. מדובר במתאם לשקע החשמל שמתחבר גם לרשת האלחוטית שלכם וכשזו לא מצליחה להגיע לאינטרנט, הוא מאתחל את הנתב ו/או מודם. בעצם, אפשר לקרוא למכשיר הזה בשם המסורבל "מתאם שמנסה לכבות ולהדליק כמו שאומרים בתמיכה הטכנית". אם הפלאג לא מצליח להתחבר לאינטרנט באמצעות הרשת האלחוטית, הוא פשוט מאתחל את כל מה שמחובר אליו (נתב, מודם או שניהם באמצעות מפצל) מדי חמש דקות עד שמצליח להתחבר מחדש לרשת האינטרנט.

המתאם יודע להתחבר לרשתות 2.4Ghz בלבד, כך שאם אתם מריצים רשת 5Ghz, תצטרכו להפעיל גם את הרשת בטווח 2.4 בשביל שהמתאם יוכל לדגום את החיבור לרשת. הוא יודע להתחבר גם לרשתות מוצפנות ומוגנות באמצעות סיסמה והתקנתו פשוטה במיוחד. פרט לפרטי ההתחברות לרשת האלחוטית, אין באמת מה להגדיר.

ResetPlug אמנם מסופק רק עם כניסה לתקעים אמריקאים, אבל תומך גם במתח של שקעים אירופאים תקניים (שמותקנים גם בישראל). באתר היצרן מבטיחים שבקרוב יציעו מתאמים עם כניסות לשלל מדינות ותקנים בינלאומיים אבל עד אז אם תרצו מאוד להשתמש בפיתרון הגאוני הזה למודמים ונתבים עייפים – תיאלצו להתקין מתאם לשקע ולתקע.

קרא עוד:  הטלפון מפריע לריכוז? גוגל מביאה את החידוש הכי חשוב של אנדרואיד 10 לכולם

בנוסף, לעצלנות יש מחיר. השאלה הנשאלת היא האם שווה לכם להשקיע 60 דולרים במכשיר שיחסוך לכם את ההליכה המייגעת לנתב ומשחק עם הכבלים מאחורה. בעצם, אם נחשוב על מספר שיחות הטלפון מההורים בכל פעם ש"האינטרנט לא עובד" שה-ResetPlug יכול לחסוך – פתאום המחיר לא כזה מפחיד. גם אם מחשיבים את המתאמים שצריך עד שתצא גירסה בינלאומית.