עד כה גרסת הדפדפן של WhatsApp בלעדית רק עבור משתמשי האנדרואיד, אך תמונות ראשונות שעלו לרשת מצביעות על-כך כי בקרוב גם בעלי iOS יוכלו ליהנות מהגרסה השולחנית של יישום ההודעות הפופלרי.

ב-WhatsApp הכריזו בסוף ינואר על שירות ה-WhatsApp Web ציינו כי גרסת הדפדפן לא תגיע לפלטפורמה של אפל בגלל הגבלות שמטילה החברה מקופרטינו. בעבר עלו סברות כי באפל לא מאפשרים לבצע התחברות לחשבון באמצעות קוד QR וכי ב-WhatsApp בחנו אפשרות חלופית לבצע כניסה חוצה פלטפורמות על-ידי שימוש בחשבון פייסבוק.

על-פי הפרסום בבלוג, ניתן לראות כי הכניסה לשירות נעשית באותו האופן – על-ידי גלישה לאתר של WhatsApp וסריקה של קוד QR שמפיק היישום והאפשרות לכניסה זמינה בגרסת הבטא של יישום ה-WhatsApp ל-iOS.

כרגע טרם אם ומתי תשוחרר הגרסה עבור כלל המשתמשים, וכי האפשרות בלעדית עבור משתמשי האנדרואיד והיא אינה זמינה למשתמשי iOS, ווינדוס-פון ובלאקברי. (תודה לגולש ניסים על הטיפ)

עדכון: בכניסה לשירות (web.whatsapp.com) ניתן לראות האייקון הנוסף של אפל, כבר אין מקום לספק.

עדכון 2: מספר משתמשים דיווחו לנו כי הם קיבלו את העדכון לאייפון שברשותם והאפשרות מופעלת. מזל טוב למצטרפים החדשים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.