החל מהיום, יישום השיחות המיידיות וואטסאפ (Whatsapp) הוא לא לצ’אט בלבד והחברה החלה לשחרר את העדכון הרשמי המאפשר שיחות קוליות בין משתמשים, בינתיים באנדרואיד בלבד.

כדי להתחיל ולשוחח עם חברים, על משתמשי האנדרואיד להוריד את הגרסה האחרונה שיצאה היום לחנות האפליקציות (2.11.528), ואז לבקש מחבר שכבר יש לו את האפשרות להתקשר ורק אז השיחות נפתחות לשימוש. אם כבר יש ברשותכם את אפשרות השיחות והצד השני לא עדכן לגרסה האחרונה, אז לא יהיה ניתן לבצע את השיחה.

כזכור, שיחות בוואטסאפ החלו להגיע למשתמשים כבר בתחילת החודש, אולם ככל הנראה זה היה באופן מצומצם על מנת לבחון את השירות. כעת עם הגרסה החדשה, 600 מיליון משתמשי וואטסאפ יוכלו לשוחח אחד עם השני בחינם, בכפוף לחבילת הגלישה שברשותם או דרך תקשורת ה-WiFi.

הגרסה החדשה זמינה להורדה מחנות ה-PlayStore ותומכת בשיחות קוליות לבעלי מערכת האנדרואיד בגרסת KitKat ומעלה, אך יש לציין כי ישנה גרסה מעודכנת יותר באתר הרשמי (2.11.531) כך שמומלץ להוריד ישירות משם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.