שנה חדשה החלה ואיתה זורמים למכשירים החכמים שלנו ברכות שנה טובה במגוון ניסוחים ובתיבול אימוג'ים משעשעים. לא ברור מתי השימוש באימוג'ים ימאס, אך אין ספק כי הסטיקרים בווטסאפ (WhatsApp) הם האימוג'י המשודרג. מגוון תמונות חתוכות, חלקן כוללות כיתוב, מעבירות מסר שיעלה חיוך על פני חברי הווטסאפ שלכם. מצאנו חמש אפליקציות בעזרתן יהפוך מאגר הסטיקרים שלכם למקורי ומשעשע.

חתימה טובה בווטסאפ

סטיקרים הכוללים איחולים לרגל הולדת הבן או הבת אפשר למצוא באפליקציות רבות, אך מי שמחפש איחולים ספציפיים לתקופת החגים המתקרבת ימצא אותה באפליקציית Jewish Stickers for Whatsapp. שנה טובה, כתיבה וחתימה טובה וחג שמח – הם הסטיקרים הייחודיים לאפליקציה, אותם תמצאו יחד עם איחולי גיוס קל ויום עצמאות שמח.

להורדה (אנדרואיד)

צילום מסך

טאץ' אישי

רוצים לייצר סטיקר הכולל את דמותכם המצויירת? Aivatar תצלם אתכם ותבקש מכם לבחור מאפיינים רבים כמו צבע עור רצוי, סוג שיער, אף, גבות, עיניים ועוד. על סמך אלה תייצר האפליקציה דמות מצוירת המבוססת על דמותכם, כשהיא מופיעה בפוזיציות שונות. את אוסף הסטיקרים הזה תוכלו להוסיף לווטסאפ או לטלגרם.

להורדה

App screenshot

הכוכבים של קשת

אפליקציית קשת 12 סטיקרים מרכזת מדבקות של שלל הדמויות האהובות מתוכניות הדגל של קשת: "ארץ נהדרת", "הכוכב הבא", "סברי מרנן" ואפילו תמצאו שם סטיקר המבוסס על המדור "שיחה מאוירת" של עמיתתנו רחלי רוטנר. אז בפעם הבאה כשאתם פותחים שיחה עם חבר, שלחו לו את דמותו של נפתלי בנט כשלצידו המילה "מ'ניינים?".

קרא עוד:  סקירה: מצלמת אבטחה חכמה של שאומי שיכולה לפעול בכל מקום - וללא חיבור לחשמל

להורדה (אנדרואיד)

Screenshot Image

גיימרים? החבילה הזאת בשבילכם

עולם שלם של דמויות מלוות את משחקי המחשב הפופולריים. מי שמשקיע זמן רב במשחקים, ודאי משוחח מפעם לפעם עם שחקנים אחרים ואין כמו לשלוח במהלך השיחה דמויות משעשעות ממשחקי המחשב. כך, למשל, תוכלו למצוא בחבילת הסטיקרים Game Stickers for Whats-app דמויות מסופר מריו, אנגרי בירדס ואפילו PUBG.

להורדה (אנדרואיד)

Screenshot Image

אם מאסתם בחבילות סטיקרים מוכנות ואתם מעוניינים להכין כאלה מתמונות שצילמתם במכשיר, תוכלו לעשות זאת באמצעות מגוון אפליקציות שמאפשרות לכם לחתוך את התמונות ולהוסיף אותן לחבילות הסטיקרים שלכם בווטסאפ. שימו לב כי ברוב המקרים תתבקשו להכין לפחות 3 תמונות לפני שתוכלו להוסיף אותן כסטיקרים.

ויש עוד:

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.