אחד מנסייני הבטא של אפליקציית וואטסאפ (Whatsapp) טוען כי החברה מתכננת להשיק בקרוב שני פיצ'רים חדשים שעשויים לשפר את חווית המשתמש בה. הראשון הוא אופציה לסמן Like עבור תמונות שמשותפות בצ'אט קבוצתי – תכונה שמזכירה בעיקר את פייסבוק ואת אפשרות הלייקים שלה. בהתחשב בכך שפייסבוק רכשה את וואטסאפ בשנה שעברה, לא מדובר בצעד מפתיע במיוחד.

הפיצ'ר השני והמעניין יותר הוא אפשרות לסמן הודעה כלא נקראה. בדומה למה שאפשר לעשות באימייל ואפליקציית המסנג'ר של פייסבוק, משתמשים יוכלו לקרוא את ההודעה ולאחר מכן לסמן אותה כלא נקראה. יחד עם זאת, בשלב הזה עדיין לא ברור האם סימון ההודעה כלא נקראה ימנע מהאפליקציה לדווח לשולח על הזמן שבו היא נקראה במקור, ומהו טווח הזמן שבו אפשר לסמן הודעה כלא נקראה מבלי שתדווח כנקראה. כמו כן, לא ידוע האם הפיצ'רים החדשים הללו כבר מוכנים לשימוש וייושמו כבר בעדכון הגרסה הבא של האפליקציה.

בשנה שעברה הוסיפה וואטסאפ את שני ה"וי"ים הכחולים בצ'אטים, שמשמעותן שהמשתמש לא רק קיבל את ההודעה אלא גם פתח/ראה/קרא אותה. משתמשים רבים הביעו התנגדות לתכונה הזו שעלולה ליצור לא מעט אי נעימויות, ולכן וואטסאפ הוציאה גרסה המאפשרת לבטל זאת.