וואטסאפ Whatsapp

האפשרות המצופה בוואטסאפ (WhatsApp) הגיעה: בעדכון האחרון לאפליקציית המסרים המשתמשים יוכלו למחוק הודעות שנשלחו גם אם הן נקראו על ידי המשתמשים האחרים.

האפשרות החדשה שעליה דווח עוד בשנה שעברה, מאפשרת מחיקת ההודעה שנשלחה בצ'אט קבוצתי או אישי בין שני משתמשים. כדי למחוק, כל שצריך לעשות הוא ללחוץ לחיצה ארוכה על ההודעה שנשלחה בחלונית הצ'אט ולבחור באפשרות המחיקה.

למשתמש תינתן אפשרות לבחור בין מחיקה אישית לבין מחיקה קבוצתית (Delete for everyone). כאשר נבחר באפשרות האחרונה, ההודעה תימחק גם מהצ'אט של חברים אחרים בקבוצה או בצ'אט האישי. ניתן למחוק כל סוג הודעה, תמונה או סרטון.

עם זאת, על המשתמש לפעול בזריזות ולבצע זאת תוך 7 דקות לכל היותר, אחרת – לא ניתן יהיה למחוק את ההודעה. מלבד זאת, לא ניתן לוודא כי אכן ההודעה נמחקה ממכשירי המשתמשים האחרים ולא תתקבל הודעה אם ההודעה לא נמחקה מאצל כולם.

מחיקת ההודעה בוואטסאפ תגיע בהדרגה לכל המשתמשים בימים ובשבועות הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.