לאחר שהושקה גרסת הרשת, WhatsApp Web למשתמשי האפליקציה מלבד לבעלי iOS, תוכנת המסרים המידיים שנמצאת בבעלותה של פייסבוק (Facebook) בדרך להשיק באופן רשמי שיחות קוליות ישירות דרך רשת Wi-Fi או 3G באפליקצית האנדרואיד (Android) שלה, ואפשרות זו כבר החלה להגיע למספר משתמשים.

את האפשרות החדשה חשף משתמש Reddit, שקיבל אותה בעצמו לאחר שזכה לשיחת טלפון ממשתמש אחר ב-WhatsApp, ומיד לאחר מכן כל ממשק האפליקציה השתנה בבת אחת, וזאת ככל הנראה הדרך לקבל את היכולת החדשה, לפחות לבינתיים, עד שהעדכון הרשמי יגיע לחנות האפליקציות. הממשק גם קיבל עדכון ועוצב בהשראת ה-Material Design של גוגל (Google).

אם אתם חסרי סבלנות, את ה-APK המעודכן ניתן למצוא ברחבי הרשת. קובץ ההתקנה שוקל 18.54 מגה-בייט והוא דורש גרסת אנדרואיד 2.1, אך כדי לבצע את השיחה המשתמש יצטרך להיות על גרסת ה-KiKat. כמו כן, ניתן לבצע שיחה גם ללא התקשרות למשתמש אחר על ידי ביצוע פקודה הדורשת השראת רוט. ברגע שהמשתמש הראשון יתקשר לשני, הוא יפתח בפניו לתמיד את האופציה, וברגע שהמשתמש השני יתקשר בחזרה לראשון, גם הוא יהנה מאפשרות להוצאת שיחות דרך האפליקציה באופן קבוע.

חשוב כי לציין כי בגרסת הבטא של WhatsApp ל-iOS אפשרות זו נמצאת בבדיקה כבר זמן רב, ועדיין לא שוחררה לקהל המשתמשים של אפל (Apple).