אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (Whatsapp) שבבעלותה של פייסבוק (Facebook), השיקה היום יישום ייעודי המאפשר גישה להודעות דרך המחשב האישי, ללא חובת שימוש דרך הטלפון הנייד.

מי שכבר משתמש בגישת וואטסאפ דרך הדפדפן יגלה כי היישום אינו שונה למדי ולמעשה זהה באופן השימוש בו כמו גם ממשק המשתמש, כך לאחר ההתקנה אנו נדרשים להזדהות עם קוד QR על ידי צילום עם הטלפון דרך האפליקציה בהפעלה הראשונית. כמובן שנדרש כי האפליקציה תהיה מותקנת על הטלפון וכן חיבור רציף לאינטרנט שכן למעשה, היישום מבוסס על אותה גרסת רשת הקיימת כבר ומשמש רק כמעטפת, כך שהיתרון שלו למשתמשים הוא בעיקר נוחות שימוש בחלון עצמאי שאינו תלוי דפדפן.

עוד ביישום ישנו תפריט מהיר דרכו ניתן לפתוח צ’אט חדש, קבוצה חדשה או להיכנס להגדרות הפרופיל האישי שלנו. ישנה אפשרות לביצוע להגדיל את התצוגה על ידי זום פנימה, לשנות את גודל החלון באופן דינאמי, הצגה של מספר ההודעות שלא נקראו בשורת המשימות בחלונות וכן אפשרויות סטנדרטיות במחשב כמו העתק-הדבק וביטול הפעולה האחרונה.

היישום זמין להורדה למחשבים מבוססי 8 Windows ומעלה ו-Mac 10.9 ומעלה ישירות מכאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.