אפליקציית וואטסאפ (WhatsApp) שחררה עדכון חדש למשתמשי גירסת הבטא שלה במערכת האנדרואיד (Android), וגירסה מספר 2.18.97 של האפליקציה נוספה לה בין היתר אפשרות להודיע לאנשי הקשר על שינוי מספר הטלפון.

עד כה, אם המשתמש שינה את המספר הסלולרי שלו שאליו מקושרת האפליקציה, הוא יכל אמנם לשנות את המספר בהגדרות, אולם עליו היה להודיע ידנית לאנשי הקשר, לפתוח עמם צ'אט חדש ולבקש שיעדכנו את המספר החדש שלו. כעת האפליקציה יכולה לעשות זאת בשבילו.

כל שצריך לעשות הוא לגשת להגדרות האפליקציה > חשבון > שינוי מספר, ולהקיש את המספר הישן ואת המספר החדש. לאחר מכן ייפתח חלון שישאל את המשתמש אם הוא רוצה להודיע על השינוי לאנשי הקשר שלו – לכולם, לאנשים שיש לו עמם צ'אט, או למספר אנשי קשר בהתאמה אישית. ברגע שנבחרה אחת האפשרויות, אנשי הקשר

whatsapp change number 303118 163110 0800 WhatsApp for Androidהרלוונטיים יראו בצ'אט שלהם בועה כי המשתמש שינה מספר טלפון, וכותרת הצ'אט תשתנה לפי המספר החדש.

ראוי לציין כי אם המשתמש חבר בצ'אטים קבוצתיים, הוא יצורף אוטומטית לקבוצה במספרו החדש, והקבוצה תקבל חלון בועה שמודיע כי המשתמש שינה את המספר שלו, כפי שהיה עד כה.

העדכון יוזרם בקרוב לכל משתמשי האפליקציה באנדרואיד, ובהמשך גם למשתמשי iOS ו-Windows Phone. מי שמעוניין להתנסות בגירסת הבטא מוזמן להוריד אותה כאן, או כאן כקובץ התקנה APK.

תמונה: Alvy Microsiervos

קרא עוד:  התשובה של מיקרוסופט לאנימוג׳י היא Puppets