אם בזכות העיסוק בה בתכנית המערכונים "ארץ נהדרת" ואם בעקבות רכישתה על ידי פייסבוק (Facebook) לאחרונה, מסרבת אפליקציית המסרים המידיים WhatsApp לרדת מהכותרת. משתמשי גרסת האנדרואיד של האפליקציה זכו אתמול (ב') בעדכון תוכנה המוסיף לה מספר פיצ'רים קטנים אך נדרשים: החל משליטה על דיווח "נראה לאחרונה" (Last Seen) ועד ווידג'טים ייעודיים שנוכל למקם על מסך הבית.

רבים ממשתמשי האנדרואיד קינאו במשתמשי ה-iOS שיכלו לשלוט בהופעת הכיתוב "נראה לאחרונה בשעה…" לצד שם הפרופיל שלהם באפליקציה הפופולארית. גרסת התוכנה האחרונה מוסיפה ל'מועדון המסננים' גם את משתמשי האנדרואיד, שמהיום יוכלו להתעלם מהודעות וואטסאפ ולענות להן רק מתי שנוח, מבלי שהצד השני יבחין שהם מסננים אותו. גם תמונת הפרופיל והסטטוס יופיעו רק לקבוצות אנשי הקשר שהגדיר המשתמש מראש: עבור כולם, רק עבור אנשי הקשר של המשתמש או עבור אף אחד.

כמו כן, ניתן גם להוסיף ווידג'ט (יישומון) למסך הבית של המשתמש המאפשר לצלם ולשלוח במהירות תמונות באמצעות האפליקציה. ווידג'ט נוסף ימקם חלונית ייעודית על מסך הבית המציגה את ההודעות האחרונות שטרם קראנו, ובמהלך שיחה, אם נקבל מהצד השני סרטון וידאו – תוצג לנו תצוגה מקדימה גדולה יותר.

whatsapp android update

אלו מאיתנו שמגדירים את עצמם כחברים טובים יוכלו לשאת בעלויות השימוש של חבריהם באפליקציה. עד היום יצאה WhatsApp בהודעות שונות לגבי תשלום דמי שימוש שנתיים, אך רבים מהמשתמשים הותיקים לא נדרשו לשלם כלל. אופציות התשלום החדשות ששודרגו יאפשרו לכם לשלם בכרטיס האשראי שלכם עבור משתמשים שתוקף רשיון השימוש שלהם פג.

גרסת התוכנה החדשה הופצה ב"הפצה שקטה" בגרסת בטא עוד בתחילת החודש. כלל החידושים שהצגנו עד כה הופיעו בעדכון הבטא, אך לא היה ניתן לגשת אליו מחנות ה-Google Play ומי שרצה להשיג אותו היה נדרש לעשות זאת באמצעות הורדה עצמאית של הקובץ. סביר להניח כי ניסוי הבטא עבר בהצלחה ומאתמול גרסת 2.11.186 זמינה לכלל משתמשי האנדרואיד בחנות ה-Google Play.

להורדת העדכון לחצו כאן

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.