לפני קצת פחות משנה דיווחנו לכם שאפליקציית וואטסאט (Whatsapp) תפסיק את תמיכתה במכשירים סלולריים ישנים כדוגמת בלאקברי  (BlackBerry) או מכשירי נוקיה (Nokia) ישנים, עד סוף שנת 2016. עם זאת, משתמשים שהחלו לספור את הימים לאחור בדאגה יכולים כעת להירגע, לפחות לעוד קצת: החברה הודיעה כי היא דוחה את הפסקת התמיכה ב-6 חודשים.

כלומר, מכשירי Nokia S40, Symbian S60 או בלאקברי שמריצים את BlackBerry OS או BlackBerry 10, יוכלו להמשיך להשתמש בוואטסאפ כרגיל, עד ה-30 ביוני 2017. לא ברור מה הסיבה להארכת הדדליין, שכן וואסטאפ לא פירטה, אך יש להניח שמדובר בפניות רבות של משתמשים שעדיין משתמשים עם מכשירים ישנים ולא שדרגו עדיין לטלפון מתקדם יותר.

יחד עם זאת, וואטסאפ תעמוד בהבטחתה המקורית בכל הנוגע למכשירים שמריצים גירסאות ישנות של מערכות ההפעלה אנדרואיד, iOS או חלונות: התמיכה במערכות אנדרואיד 2.3 (Gingerbread) ומטה, iOS 6 ומטה או Windows Phone 7 ומטה אכן תופסק ב-31 בדצמבר. "המכשירים האלה לא מציעים את היכולות שאנחנו צריכים להתרחב אליהם כדי להעשיר את האפליקציה שלנו בעתיד", מסרה אז החברה, "אם אתם משתמשים באחד מהמכשירים או מערכות ההפעלה הללו, אנחנו ממליצים לשדרג למכשירי אנדרואיד, אייפון או חלונות חדשים לפני סוף 2016, כדי שתוכלו להמשיך ולהשתמש בוואטסאפ".