אז מתברר שגוגל לא באמת מחפשת לרכוש את WhatsApp כפי שניזונו מהדיווחים על כך ברשת שאף הגדילו לומר כי ישנו מ”ומ עיקש בין הצדדים על סכום של כמיליארד דולר. AllThingsD צוטטו את מנהל הפיתוח העסקי של WhatsApp, ניראג’ ארורה, אשר הכחיש את הדברים.

“בבל” מעבר לפינה
אבל בין אם תהיה עסקה או לא, גוגל לא נחים ובתמונות מסך נוספות שהגיעו לרשת רואים בבירור רמזים נוספים לשירות המאוחד החדש בשם קוד “בבל”, שכזכור משלב בין כל שירותי הצ’אט Google Talk, המסנג’ר בגוגל פלוס, Hangout וייתכן גי גם Google Voice.

אתר TechRadar מביא הוכחות לכך שהשירות כבר החל לפעול באופן מוגבל ובצילומים נראה חלון צ’אט בדומה לזה שבג’ימייל המאמץ את העיצוב של גוגל פלוס. נוסף גם כפתור ייעודי עבור Hangout לוועידת וידאו, אייקונים רבים להוספה בזמן השיחה וכפתור החלפה לסגנון הצ’אט הקודם. לצידו ישנו כפתור משוב שם קופצת הודעה השואלת “מה אתה חושב על בבל בג’ימייל?". אם תהיתם, השירות החדש ככל הנראה ידרוש התחברות לרשת החברתית של גוגל אם תרצו להשתמש במגוון היכולות שלו ומזה לא נוכל להתחמק.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.