וואטסאפ (Whatsapp) כבר מזמן הפך כבר לכלי חשוב לתקשורת בין אנשים, אבל מנגד אין כל דרך נוחה לגבות את כל כמויות השיחות הללו. כעת, בגרסה חדשה שהועלתה לחנות ה-Google Play, ניתן יהיה לסנכרן ולגבות את ההתכתבויות שלנו ישירות לענן לשירות Google Drive.

האפשרות החדשה, שעליה כבר דיווחנו והגיעה למעשה לחוג מצומצם של משתמשים עוד לפני חודשים רבים, תאפשר לגבות את היסטוריית הצ'אט, תמונות, סרטונים והודעות קוליות באופן אוטומטי לחשבון האישי שלכם ב-Google Drive ובמידה ונזדקק לכך, נוכל לשחזר את כל התוכן בחזרה למכשיר.

את ההודעה פרסמה גוגל (Google) בעצמה בבלוג שלה וציינה כי ניתן להגדיר גיבוי יומי, שבועי או חודשי לכל היסטוריית ההודעות שלנו ואף ניתן לקבוע אם נרצה שוואטסאפ תגבה גם את סרטוני הוידאו או שאלו יישארו במכשיר כדי לחסוך מקום בענן.

העדכון החדש החל להגיע כבר היום בהדרגה למשתמשי וואטסאפ באנדרואיד אולם זה ייקח זמן עד אשר הוא יופץ לכלל המשתמשים. למעוניינים, ניתן להוריד את קובץ ההתקנה (APK) כבר עכשיו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.