אנחנו תמיד מחפשים דרכים לחדש ולשנות, הכל כדי שיהיה לכם נעים וקל לגלוש באתר כל יום והנה החידושים האחרונים בממשק האתר.

קרוסלת הכתבות
הרענון האחרון שהוספנו מתמקד בסרגל העליון. מעתה, תוכלו לראות מעל כל ידיעה 4 קישורים מהירים לפוסטים מעניינים, או בקיצור – קרוסלה. הקרוסלה מציגה 4 תמונות וקישורים לפוסטים שונים שבחרנו, ובלחיצה על החיצים תגלו 4 פוסטים נוספים. הרשימה מתעדכנת על בסיס יומי כך שלא תחמיצו את הדברים החשובים שבאתר.

חיפוש חי
פונקציה חדשה ולא פחות חשובה היא החיפוש החי "Live Search". תיבת החיפוש שנוספה בסרגל בצד ימין למעלה מחפשת בו בזמן שאתם מקלידים את הפוסט הרלוונטי והאחרון שנכתב בנושא. כל מילה מעל 3 תווים תציג לכם חיפוש מהיר באתר שם תוכלו לגשת לפוסט מבלי הצורך לבצע חיפוש מלא ומעבר לדף החיפוש. כמובן שאם תרצו, גם זה קיים בלחיצה על כפתור החיפוש או Enter.

כפתורי הרשת
לצד תיבת החיפוש, תוכלו למצוא 4 אייקונים קטנים שכל אחד מהם יקשר לפרופילים השונים של האתר ברשת. תמצאו את ערוץ הוידאו העשיר שלנו ב-YouTube, עמוד החברים שלנו בפייסבוק, עמוד הציוצים שלנו בטוויטר וגם כתובת ה-RSS שתאפשר לכם להתעדכן בנעשה באתר מבלי הצורך להיכנס אליו.

RSS בתמונות
לאלו מכם שקוראים את כתבות האתר (תקציר) דרך ה-RSS, שמו לב כי בחודש האחרון נוספה גם תמונה קטנה בתחתית. כך תוכלו לראות (בקטן) על מה מדובר ואם זה באמת מעניין אתכם.

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

הפונט גדל
או שאנחנו כבר הזדקנו ולא רואים טוב, אבל החלטנו כי גודל הפונט של הכתבות קטן מידי, גם בהשוואה לאתרים אחרים. לכן את הפונט המרכזי בו כתובת הכתבות הגדלנו במעט כדי שיהיה קל יותר (למזדקנים) לקרוא.

אלו החידושים להפעם, ואנחנו מקווים שתפיקו מהם את המירב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.