סרטוני נפילה של חפיצים הפכו לסוג של תופעת רשת, שאף הולידה את הסנסציה הגאונית "האם זה יתערבל" (Will It Blend). הסרטונים צובטי הלב הללו יכולים לתת מושג כללי לגבי חוזק המוצר אך דבר לא יכול להכין אותנו להפתעות הקטנות של החיים.

מבחן נפילה?, הצחקתם את ה-Surface

פציעות קלות בלבד

הפתעה שכזו קרתה למשתמש הטוויטר robbbilicious מקינגסוויל טקסס, שהניח את מחשב הלוח היקר על גג המכונית, נכנס פנימה והחל לנסוע, לפתע הוא הבחין כי מחשב הלוח אותו רכש במיטב כספו עף לקידמת המכונית ונדרס במהירות של כמעט 100 קמ"ש.

רוב מחשבי הלוח היו קורסים תחת העומס אך נראה כי המעטפת של מחשב הסרפס, המכונה VaporMg העשוייה מגנזיום, אומנם לא חסינה בפני טביעות אצבעות והכיסוי החכם נפרם בקלות אך מחשב הלוח והכיסוי החכם עמדו בגבורה כנגד משקל של מכונית נוסעת. המעטפת החיצונית אומנם זכתה לשפשוף רציני אך ובאופן מפתיע לא נגרם לה כל נזק, באופן מפתיע אף יותר המסך לא נזקק והמכשיר המשיך לעבוד, למעשה robbbilicious אפילו צייץ את סיפור הגבורה מתוך מחשב הלוח, השאלה האמיתית היא האם הוא יתערבל.

וידאו: מה זה VaporMg

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.