יצרנית הדיסקים Western Digital הודיעה על השקתו של הדיסק הראשון שלה המשתמש בטכנולוגיית HelioSeal המבוססת על אוויר הליום דחוס, המאפשרת צפיפות גבוהה יותר, נפח וביצועים גבוהים יותר. בנדא מגטיק, נציגת החברה בישראל, הציגה ליין של מוצרים במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר המתבססים על דיסקים 8TB שהוכרז היום המשתמש בטכנולוגיה החדשה פרי פיתוחה של חטיבת הדיסקים בהיטאצ'י (Hitachi HGST), חברת בת של WD.

המוצר הראשון שישווק בישראל עם טכנולוגיית ה-HelioSeal הוא ה- My Book 3.5" 8TB, דיסק גיבוי בענן לשימשו ביתי או משרדי  שיחל להימכר בימים הקרובים כאשר מחירו יעמוד מ- 1,399 שקל

WD באה בעיקר לקדם את מוצרי הגיבוי ענן הפרטיים שלה, סדרה הנחשבת לפופולרית במיוחד וכי המוצר הראשון שישווק בישראל עם טכנולוגיית ה- HelioSeal הוא ה- My Book 3.5" 8TB, דיסק גיבוי בענן לשימשו ביתי או משרדי  שיחל להימכר בימים הקרובים כאשר מחירו יעמוד מ- 1,399 שקל.

טכנולוגיית ה- HelioSeal יוצרת מערכת אחסון נתונים המקלה על שיגרת העבודה של משתמשי הענן ומספקת להם את השקט נפשי במסגרתו הם יכולים ליהנות מכל היתרונות של ביצועים גבוהים בסביבה מרובת משימות, מבלי לותר על הגנה מקיפה וגבוהה 24/7." אמר אמיאל וויטהבין, מנהל שיווק מוצרי הדגל של החברה לאזור EMEA בחברת WD שהשתתף באירוע.

פתרון נוסף שתציע החברה הוא My Cloud EX2 Ultra, המיועד למשתמשים המחפשים אחסון גדול יותר המציע גם גיבוי עצמי במערך של שני דיסקים (RAID-0/1) על נפח מקסימלי של 16TB בשימוש של שני דיסקים 8TB. הפתרון המציע אחסון מאובטח בענן למשתמשים ביתיים, בתמיכה בריבוי פלטפורמות עם סנכרון אוטומטי של תוכן בין מספר מחשבים ומכשירים ניידים, בשיתוף קבצים ותיקיות וכן גיבוי אישי מהסמארטפון לענן הפרטי באמצעות אפליקציות ייעודיות.  פתרון My Cloud EX2 Ultra ניתן יהיה להשיג בישראל במהלך החודש הקרוב.

קרא עוד:  מיקרוסופט: כך ייראה עולם המכשירים הדו-מסכיים

בהמשך תציע החברה בישראל את דגם My Cloud EX4100 אשר יאפשר אחסון עד 32TB באמצעות 4 דיסקים של 8TB כל אחד וכן היא הכריזה גם על דיסקים קשיחים מסדרת WD Red ו-WD Purple, אחסון NAS עבור מחשבי מק My Book for Mac 8TB, אחסון ענן משרדי My Book Duo 16TB ומקצועי My Book Pro 16TB.