שבוע הייתה התחממות נכרת בתחום הטאבלטים, בעיקר לקראת השקת מספר מכשירים חדשים.
◄  galaxy tab סמסונג הכריזה באופן רשמי על כניסתה לתחום עם ה-Galaxy Tab, טאבלט מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 2.2. לאחר שנצפה כמה פעמים בשטח ברשת, והסרטון הרשמי לא איחר להגיע. ◄ הסיבה לכל המהומה סביב ההכרזה היא שבניגוד לשאר השמועות וההבטחות על טאבלטים מבוססי אנדרואיד שאמורים לצאת, נראה כי הטאבלט של סמסונג הוא בינתיים היחידי אשר מתקרב לשווקים בצעדי ענק, ויכול לתת ל-iPad של אפל מאבק רציני גם בתחום החומרה וגם בתחום התכנה. ◄ במקביל גם RIM עובדת על טאבלט משלה, שיקרא BlackPad, וצפוי לצאת לקראת סוף השנה.

◄ טאבלט נוסף שנחשף השבוע הוא של חברת Toshiba. הטאבלט יקרא SmartPad וצפויות לצאת שתי גרסאות זהות שלו, כאשר אחת מהם אמורה להיות עם מערכת הפעלה Windows 7 והשניה כנראה תרוץ על מערכת הפעלה אנדרואיד.

◄ השבוע הייתה התחממות גם בזירת הסלולר כשדלפו תמונות ראשות של Nokia N9, ממשיכו של ה-N8. לפי התמונות, נראה שנוקיה בחרו בעיצוב שונה לחלוטין מהעיצוב הרגיל המזכיר יותר את מכשירי אפל.Nokia N9 בניגוד לקודמו, Nokia N9 יהיה מבוסס Meego, מערכת ההפעלה מבוססת לינוקס, אשר תגיע לא רק למכשירי טלפון חכמים אלא לסמאטבוקים ולנטבוקים. אמנם המערכת עדיין נמצאת בשלביה הראשונים אך אם נשפוט לפי הסרטון הבא, נראה כי היא מתקדמת בצעדי ענק קדימה.
◄  נוקיה הכריזה השבוע על מכשיר חדש Nokia 5250. מדובר בגרסה עדכנית ל-Nokia 5800 השואבת את העיצוב ממכשיר ה-X6. ◄ המכשיר בעל תכונות דומות לאלו של Nokia 5230, אשר סקרנו השבוע.
◄ עוד בסלולר, השבוע פרסמנו כתבה קצרה על מערכת ההפעלה החדשה של מכשירי ה-Blackberry, OS 6. מערכת הפעלה זו אמורה להביא את חברת RIM ליישור קו עם אנדרואיד ו-iOS. אך בינתיים נראה כי לחברה יש עוד דרך ארוכה ליעד זה. ◄ השבוע הכריזה ניופאן כי היא מתכוונת להביא את ה-Desire לארץ. שוב החברה משיקה בעצמה ואינה ממתינה למפעילות הסלולריות לידיים ומביאה את המכשיר לארץ בשיווק ישיר, בדומה ל-Htc HD2.
◄ אם כבר הזכרנו את ה- HD2, נראה כי הדור הבא של ניידי מיקרוסופט ממש בפתח. השבוע נחשפו 2 מכשירי Windows Phone 7 נוספים, הראשון של חברת  LG הנקרא LG E900 והשני של חברת HTC, שכרגע הוא מוגדר כשמועה בלבד. Dell השיקה השבוע בארה"ב את מכשיר האנדרואיד הראשון שלה בשם Aero. חסרונות הוא שעדיין רץ על גרסה 1.5 המיושנת.

◄ ולסיום חדשות אפל כמובן: השבוע הכריזה אפל על התאריך הסופי של אירוע המוסיקה השנתי שלה. האירוע יתקיים בראשון לספטמבר, וככל הנראה יכלול הכרזה על iPod Touch משודרג ואולי עוד כמה מוצרים מעניינים.